O Nas

Witam w magicznym świecie piękna, natury i urzekających zapachów. „Mydlarnia pod aniołem” jest niezwykłym miejscem, które   powstało z upodobania do produktów najwyższej jakości, z sentymentu do oryginalnych, prastarych receptur kosmetycznych oraz z miłości do rzeczy pięknych stworzonych ręką człowieka.
 
Nasze kosmetyki z powodzeniem zadowolą każdą, nawet najbardziej wrażliwą skórę, gdyż bazują nie tylko na ekologicznie czystych roślinach, ale również na składnikach naturalnych takich jak: sól morska, olejki, glinki, zioła, mleko, miód. Są idealnymi afrodyzjakami pobudzającymi zmysły, doskonale poprawiają samopoczucie, odprężają umysł, przywracają energię. Dodatkowo, dzięki swym urzekającym zapachom, działają aromaterapeutycznie, fantastycznie relaksują i wprawiają w dobry nastrój. Wiele z nich zawiera bogactwo składników o dobroczynnym działaniu leczniczym, dlatego  w trosce nie tylko o własne ciało, ale i zdrowie, warto sięgnąć po pachnącą cząstkę przyrody.
 
„Mydlarnia pod aniołem” przyciąga wyjątkowym klimatem, ciepłą atmosferą i cudami z innej bajki, bo oprócz kosmetycznej oferty, wzrok przyciągają przepiękne anioły. Początkowo zapukały do nas z pewną nieśmiałością, ale z biegiem czasu rozpanoszyły się na dobre, tworząc niezwykle przyjemny, niemal anielski klimat. Dzięki współpracy z wieloma polskimi artystami wciąż wzbogacamy naszą ofertę o unikatową biżuterię, ceramiczne patery, kominki zapachowe, świece.
 
Czas spędzony w naszych progach pozostanie na długo w pamięci, bo to urzekające miejsce stworzyliśmy dla wszystkich pasjonatów natury i miłośników piękna.